Doradztwo

Wsparcie w zarządzaniu projektami

projekty

  Pomimo iż jesteśmy spółką skupiającą się na projektach twardych, tj. projektowaniu infrastruktury sprzętowej i oprogramowaniu niskopoziomowym posiadamy duże doświadczenie w projektach wdrożeniowych. Dotyczy to zarówno projektów wdrożeniowych gotowych rozwiązań jak i projektów w których wytwarzane jest dedykowane oprogramowanie. W obiektywny sposób pomagamy ocenić stan realizacji projektu a także pomagamy opracować plan naprawczy dla zagrożonych projektów. W zarządzaniu projektami stosujemy metodykę PRINCE2. Nasi konsultanci posiadają wieloletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektów w różnych sektorach gospodarki. Każdy z konsultantów posiada certyfikat PRINCE2 Practitioner

 

Doradztwo w wyborze sprzętu

Sdoradztwo

  Wspieramy i projektujemy serwerownie uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów. Pomagamy dobrać sprzęt serwerowy, sieciowy oraz stacje robocze uwzględniając budżet oraz biznesowe wymagania Klienta. Reprezentujemy elastyczne podejście łącząc rozwiązania różnych producentów. Proponowany przez nas sprzęt zawsze jest nowy fabrycznie i pochodzi z autoryzowanego kanału sprzedaży danego producenta, objęty jest gwarancją producenta oraz ewentualnie dodatkowym wsparciem technicznym, w zależności od krytyczności danego rozwiązania.

Infrastruktura

Budujemy infrastrukturę sprzętową składającą się z sieci, serwerów, przestrzeni dyskowej oraz systemów zarządzania archiwizacją danych i drukowaniem.

Czytaj więcej

Oprogramowanie

Dostarczamy licencje oraz wdrażamy sprawdzone rozwiązania do kontroli oraz koordynowania zasobów sprzętowych i systemów operacyjnych.

Czytaj więcej

Doradztwo

Świadczymy usługi zarządzania projektami i organizacji procesów biznesowych. Pomagamy skutecznie przeprowadzać wdrożenia.

Czytaj więcej