Rozwiazania serwerowe

Zaprojektowanie i wdrożenie odpowiednich serwerów do przetwarzania danych na dużą skalę jest procesem wymagającym odpowiedniego podejścia, w którym zaplanujemy nie tylko bieżące obciążenie generowane przez aplikacje, ale też uwzględnimy możliwość taniej i szybkiej rozbudowy w miarę zapotrzebowania na większą moc. Dzięki takiemu podejściu w przyszłości unikniemy przede wszystkim problemów wydajnościowych oraz energetycznych. Projektując rozwiązania serwerowe powinniśmy przeanalizować możliwość rozbudowy serwerów o podstawowe elementy: dodatkowe procesory, pamięć RAM, dyski twarde oraz karty wejścia i wyjścia. Decydując się na serwer z wyższą obudową np. 4U i dużymi możliwościami rozbudowy unikamy drogich wymian sprzętu.

Infrastruktura

Budujemy infrastrukturę sprzętową składającą się z sieci, serwerów, przestrzeni dyskowej oraz systemów zarządzania archiwizacją danych i drukowaniem.

Czytaj więcej

Oprogramowanie

Dostarczamy licencje oraz wdrażamy sprawdzone rozwiązania do kontroli oraz koordynowania zasobów sprzętowych i systemów operacyjnych.

Czytaj więcej

Doradztwo

Świadczymy usługi zarządzania projektami i organizacji procesów biznesowych. Pomagamy skutecznie przeprowadzać wdrożenia.

Czytaj więcej