Red Hat Enterprise Linux

  Red Hat Enterprise Linux jest platformą IT, która cieszy się dużym zaufaniem na świecie. Jako wydajny system operacyjny od blisko dziesięciu lat oferuje ogromne korzyści środowiskom informatycznym. Wdrażany w otoczeniach o krytycznym charakterze takich jak giełdy światowe, instytucje finansowe, czołowe firmy z branży telekomunikacyjnej czy studia animacji. Stosowany jest również przy obsłudze witryn internetowych wielu znanych marek detalicznych.

Platforma Red Hat Enterprise Linux:

–          oferuje wysoką wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność,

–          dysponuje certyfikatami wiodących producentów sprzętu i oprogramowania,

–          dostarcza jednolite środowisko do obsługi aplikacji dla wdrożeń fizycznych, wirtualnych oraz bazujących na chmurze.

Architektura Red Hat Enterprise Linux została zbudowana celem wsparcia organizacji przy przechodzeniu na nowsze modele centrów analizy i przetwarzania danych, takich jak chmury obliczeniowe oraz środowiska do wirtualizacji. Platforma oferuje obsługę rozwiązań typu Cloud, hipervisorów oraz istotnych elementów architektury sprzętu, przez co zapewnia stabilne i  bezpieczne wdrożenia w zróżnicowanych środowiskach fizycznych oraz wirtualnych. Dzięki ulepszonym narzędziom i  nowszym  funkcjom zaimplementowanym w tej wersji administratorzy dysponują możliwością przystosowania środowiska aplikacji     w sposób ułatwiający skuteczne nadzorowanie jego pracy.

Infrastruktura

Budujemy infrastrukturę sprzętową składającą się z sieci, serwerów, przestrzeni dyskowej oraz systemów zarządzania archiwizacją danych i drukowaniem.

Czytaj więcej

Oprogramowanie

Dostarczamy licencje oraz wdrażamy sprawdzone rozwiązania do kontroli oraz koordynowania zasobów sprzętowych i systemów operacyjnych.

Czytaj więcej

Doradztwo

Świadczymy usługi zarządzania projektami i organizacji procesów biznesowych. Pomagamy skutecznie przeprowadzać wdrożenia.

Czytaj więcej