System AIX

  System AIX został zaprojektowany aby zapewnić elastyczność, niezawodność i łatwość zarządzania. System został wyprodukowany przez firmę IBM, która jest światowym liderem w kreowaniu, rozwoju i produkcji zaawansowanych technologii informatycznych dotyczących zagadnień takich jak systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe oraz rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

AIX jest rozwiązaniem typu opensource opierającym się na standardach zgodnych ze specyfikacją Single UNIX Specification zdefiniowaną przez The Open Group. Oferuje w pełni zintegrowane wsparcie dla aplikacji 32- oraz 64-bitowych. AIX w połączeniu z rozwiązaniami dotyczącymi wirtualizacji oferowanymi przez IBM zapewnia dużą elastyczność i wydajność umożliwiając połączenie nakładu pracy na mniejszej liczbie serwerów, co pozwala zwiększyć efektywność oraz zaoszczędzić energię. System oferuje ochronę na wysokim poziomie, możliwość integracji, elastyczność oraz niezawodność – cechy tak bardzo cenione we współczesnych środowiskach informatycznych.

AIX system wyróżnia:

– bezpieczeństwo – dostępność licznych funkcji mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa środowisku IT – m.in. możliwość integracji AIXa z istniejącą infrastrukturą zabezpieczeń,

– obsługa wielu aplikacji – niezależni producenci oprogramowania uznali AIX za jeden z ważniejszych systemów operacyjnych,

– binarna kompatybilność – AIX przez długi czas utrzymywał zgodność binarną między poszczególnymi wersjami, co umożliwiało w łatwy sposób wykonanie aktualizacji do najnowszej wersji,

– optymalizacja obciążenia – AIX obsługuje szereg funkcji, które zaprojektowano w celu uproszczenia operacji uwzględniając optymalizację wydajności.

Infrastruktura

Budujemy infrastrukturę sprzętową składającą się z sieci, serwerów, przestrzeni dyskowej oraz systemów zarządzania archiwizacją danych i drukowaniem.

Czytaj więcej

Oprogramowanie

Dostarczamy licencje oraz wdrażamy sprawdzone rozwiązania do kontroli oraz koordynowania zasobów sprzętowych i systemów operacyjnych.

Czytaj więcej

Doradztwo

Świadczymy usługi zarządzania projektami i organizacji procesów biznesowych. Pomagamy skutecznie przeprowadzać wdrożenia.

Czytaj więcej