Systemy serwerowe z serii Windows

 Systemy serwerowe z serii Windows są znakomitą propozycją dla małych firm. Dzięki swobodnemu dostępowi do danych przy jednoczesnej ich ochronie odznaczają się dużą elastycznością nie tracąc na wydajności. Dodatkowo obsługa aplikacji koniecznych do zarządzania działalnością biznesową i możliwość szybkiego połączenia z dodatkowymi aplikacjami oraz usługami w chmurze pozwalają rozszerzyć funkcjonalność serwera.

Korzyści płynące z użytkowania rozwiązań serwerowych z rodziny Windows to przede wszystkim możliwość skoncentrowania się na podstawowej działalności bez konieczności skupiania uwagi na administrowaniu infrastrukturą informatyczną. Pozwala to zredukować czas i koszta związane z infrastrukturą IT.

System Windows Server umożliwia:

– ochronę procesów biznesowych – przejrzysta obsługa serwera oraz pionierskie funkcje ochrony danych (np. pełna kopia zapasowa) w znaczący sposób ułatwiają życie umożliwiając skupienie się na podstawowej działalności,

– swobodną dostępność do zasobów – dzięki możliwości zdalnego łączenia się z serwerem pracownicy mogą wykonywać swoje zadania w dowolnym czasie i miejscu za pomocą łącza Internetowego,

– wykorzystanie wydajności oraz elastyczności dostępnych usług bazujących na chmurze stosownie do własnych potrzeb – system ułatwia korzystanie z aplikacji i usług bazujących na chmurze, aplikacji o charakterze lokalnym bądź konsolidacji obydwu środowisk, co podnosi efektywność działalności biznesowej  i pozwala jej pozyskać przewagę nad konkurencją.

Infrastruktura

Budujemy infrastrukturę sprzętową składającą się z sieci, serwerów, przestrzeni dyskowej oraz systemów zarządzania archiwizacją danych i drukowaniem.

Czytaj więcej

Oprogramowanie

Dostarczamy licencje oraz wdrażamy sprawdzone rozwiązania do kontroli oraz koordynowania zasobów sprzętowych i systemów operacyjnych.

Czytaj więcej

Doradztwo

Świadczymy usługi zarządzania projektami i organizacji procesów biznesowych. Pomagamy skutecznie przeprowadzać wdrożenia.

Czytaj więcej